Druháci na výletě

před 2 roky, 8.6.2024

V úterý 4. června vyjela druhá třída na výlet. I když nám počasí od rána vůbec nepřálo, návštěvu Veteran muzea v Uherském Ostrohu a lanového centra ve Veselí nad Moravou jsme si užili.


Plánované akce a aktivity

Žádné aktuality k zobrazení